یکشنبه، 16 بهمن 1401

مطالب و مقالات

نکات و تکنیک هایی که باید در مورد عکاسی تبلیغاتی بدانیم

نکات و تکنیک هایی که باید در مورد عکاسی تبلیغاتی بدانیم

اگر می خواهید در دنیای پرهیجان و پر سرعت عکاسی تبلیغاتی موفق شوید، نخستین نیاز شما این است که دقیقاً بدانید که عکاسی تبلیغاتی چیست و چه چیزی آن را از عکاسی تجاری  جدا می کند. بهترین تبلیغی را که اخیرا دیده اید چه تبلیغی بوده؟ تصویری که داخل این تبلیغ استفاده شده خلاق با رنگهای مرتبط و کادری درست بوده، نه؟ همین مثال ساده نشان می دهد که آن چه در تبلیغات حرف اول را می زند نحوه استفاده از عکسها و مخصوصا عکاسی تبلیغاتی است. برای موفق شدن در یک کسب و کار اینترنتی، علاوه بر خلاقیت در تولید...

وبسایت های محتوایی چگونه کار می کنند؟

وبسایت های محتوایی چگونه کار می کنند؟

وبسایت های محتوایی چگونه کار می کنند؟ هدفشان چیست ؟ ایا این سایت ها سود آور هم هستند؟ و شاید ده ها سوال دیگری که هنگام برخورد با وبسایت های محتوایی برای شما پیش می آید. ما در این مطلب قصد داریم به طورکلی در مورد وبسایت های محتوایی صحبت کنیم. پس تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

تمام اصطلاحات رایج در اینستاگرام

تمام اصطلاحات رایج در اینستاگرام

در این مقاله سعی دارم تمام اصطلاحات رایج در اینستاگرام را به همراه معنا و مفهوم آن برای شما تشریح کنم . اگر معنا و مفهوم اصطلاح خاصی در اینستاگرام را نمیدانستید و در این مقاله آن .اصطلاح را پیدا نکردید حتما در بخش نظرات بفرمایید تا به لیست اضافه کنم فالور follower : در لغت به معنی دنباله روی یا پیروی و در اینستاگرام به افرادی می گویند که یک صفحه ی خاص را دنبال می کنند / تعداد دنبال کنندگان یک صفحه را فالور می گویند

نرم افزارهای طراحی سایت با برنامه نویسی

نرم افزارهای طراحی سایت با برنامه نویسی

همانطور که می‌دانید هر کاری نیاز به ابزارهای خاصی دارد. برای مثال شما برای آن که بتوانید یک تکه چوب را تبدیل به یک میز کنید باید از ابزار مناسب آن استفاده کنید. برای طراحی سایت نیز شما نیازمند ابزارهای مخصوص این کار هستید. نرم افزار های طراحی سایت این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهند تا با استفاده از زبان‌های برنامه نویسی و طرح‌های گرافیکی بتوانید به راحتی به طراحی سایت خود بپردازید.

مبانی تدوین فیلم

مبانی تدوین فیلم

نرم‌افزارهای تدوین فیلم می‌توانند پیچیده یا ساده باشند و تقریباً تمام آن‌ها از این ۴ بخش اصلی پشتیبانی می‌کنند: برش، اصلاح رنگ، افکت‌ها و ابزار تنظیم صدا. پیشرفته بودن این ابزارها در بیشتر موارد بستگی به قیمت نرم‌افزار دارد و هرچه قیمت برنامه مذکور بیشتر باشد، این قابلیت‌ها هم پیشرفته‌تر خواهند بود. در ادامه به‌صورت جداگانه به این ۴ بخش نگاهی می‌اندازیم.

عکاسی مدلینگ چیست؟

عکاسی مدلینگ چیست؟

طراحان مد اولین گروهی هستند که در یک پروژه مدلینگ شروع به کار می کنند. آنها با طراحی انواع پوشاک، کیف و کفش، زیورآلات و هزاران محصول دیگر که امروزه در کیفیت زندگی بشر از اهمیت بسزایی برخوردارند، می توانند خلاقیت و زیبایی را در هم بیامیزند. یک طراح مد به وسیله عکاسان خبره و کارآزموده برای به نمایش در آوردن طرح های خود و ارائه کارهایش به تولیدکنندگان و جلب نظر آنها از عکاسی مدلینگ استفاده می کند و از عکس های گرفته شده در تبلیغات و بازار کاری استفاده می کنند.

تفاوت WordPress.com و WordPress.org را میدانید؟

تفاوت WordPress.com و WordPress.org را میدانید؟

وردپرس با پسوند .org با هدف وبلاگ نویسی و ایجاد وبلاگ در حوزه های مختلف کسب و کار پا به عرصه گذاشته شده است. اما در حال حاضر wordpress.org فراتر از یک وبلاگ نویسی ساده بوده و با استفاده از آن می توان یک سایت با تمام ویژگی هایی که یک سایت نیاز دارد را ایجاد نمود. برای ساخت یک وب سایت، حتما باید دامنه و هاست خریداری نمایید.

تبلیغات در مترو به چه شکلی است

تبلیغات در مترو به چه شکلی است

Blue Line Media یک شرکت تبلیغاتی مترو است که تبلیغات را در داخل ایستگاه ها و سکوهای مترو ، در داخل اتومبیل های مترو ، در نقاط ورودی / خروجی ایستگاه ها (پنل های شهری) ، بر روی دیوار ایستگاه ها ، ساعت ها ، در پایانه های بلیط و نمایشگرهای مختلف دیگر ارائه می دهد. همچنین در بسیاری از ایستگاه ها با نرخ های مختلف از ده ها تا صدها هزار دلار در هر دوره نیز موجود است.

بهترین ابزار نورپردازی در عکاسی چیست؟

بهترین ابزار نورپردازی در عکاسی چیست؟

اگر عکاسی به معنای نویسندگی با نور باشد، پس لوازم نورپردازی، قلم عکاس است. افزودن لوازم نورپردازی به مجموعه ابزار عکاسی تان، فرصت های خلاقانه ای را برای بازی با سایه ها، ایجاد روشنایی یا اضافه کردن درخشش و تلألو را فراهم می کند. اما درک و شناختن روشنایی نیز یکی از حساس ترین وظایف عکاسان مبتدی و متوسط برای کار با آن است. بنابراین سوالی که مطرح می شود این است که بهترین نورپردازی برای عکاسی چگونه است؟