یکشنبه، 16 بهمن 1401

مطالب و مقالات

گوش دادن و صحبت کردن با مدل

گوش دادن و صحبت کردن با مدل

به‌طورکلی باید در نظر داشته باشید که بهتر است برای گرفتن عکس پرتره یک فضای راحت و دوستانه‌ای را برای مشتریانتان فراهم کنید. به ‌طورکلی برای ایجاد چنین فضایی، ما سه اصل را لازمه انجام این کار می‌دانیم: 1. علاقه‌مند بودن، 2. گوش دادن، و 3. ادامه صحبت با مشتری در هنگام عکاسی.

صنعت تصاویر متحرک

صنعت تصاویر متحرک

بلافاصله پس از ابداع صنعت پردازش، حرفه ساخت و نمایش تصاویر متحرک به‌عنوان منبع کسب درآمد مطرح گردید. پس از مشاهده نتیجه موفقیت‌آمیز ابتکار جدید خود و محصول خروجی آن در فرانسه، برادران لومیر اقدام به برگزاری تور دور قاره اروپا به منظور به نمایش‌گذاری خصوصی اولین فیلم‌های خود برای عوام و خواص جوامع نمودند.

ایده پردازی ویدئوهای تبلیغاتی

ایده پردازی ویدئوهای تبلیغاتی

تیزهای تبلیغاتی مختلفی در طول روزهای و هفته ها تولید می شود. بعضی از این ویدئو ها تاثیر کمی در معرفی و فروش سفارش دهنده دارند و بعضی آنچنان تحول ایجاد می کنند که فروش حداکثری برند را به همراه دارند.

تاثیر تیزرهای تبلیغاتی در بازاریابی دیجیتال

تاثیر تیزرهای تبلیغاتی در بازاریابی دیجیتال

بازاریابی شبکه های اجتماعی امروز یکی از رسانه های پرطرفدار برای انتشار تبلیغات است. شما هم اگر بخواهید می توانید از پتانسیل عالی این رسانه ها برای نمایش تیزر تبلیغاتی تان استفاده کنید.

دوربین

دوربین

تجهیزات دوربین در عکاسی مدلینگ و فشن بسیار مهم است. اما درنهایت، باید هدف خود برای عکس‌های نهایی را مشخص کنید: آیا عکس‌ها قرار است در روزنامه و مجلات چاپ شوند؟ آیا قرار است روی دیواره‌های ساختمان‌ها خودنمایی کنند؟ یا شاید هم تنها هدف شما نشان دادن عکس‌ها در شبکه‌های اجتماعی و دنیای آنلاین است؟ پاسخ این سوالات، روی تجهیزات مورد نظر شما اثرگذار است.

تاریخچه فیلم

تاریخچه فیلم

در اوایل دهه ۱۸۶۰ میلادی، با استفاده از وسایلی مانند زنده‌گرد و پراکسینوسکوپ، سازوکارهای تولید مصنوعی به وجود آمد و تصاویر دو بعدی متحرک به نمایش درآمدند.

ایده های مناسب برای تولید محتوا در اینستاگرام

ایده های مناسب برای تولید محتوا در اینستاگرام

یک ایده برای تولید محتوا در اینستاگرام که اعتماد مخاطب را به برند شما جلب می‌کند، تجربه مشتری‌های قبلی با برند شما است. در صورتی که مشتری از شما راضی باشد و رضایت خود را اعلام کرده باشد، می‌توانید این رضایت را در اینستاگرام منتشر کنید.

مزایای PHP

مزایای PHP

PHP یکی از مهمترین زبان های برنامه نویسی در بین توسعه‌دهندگان در سراسر جهان است و از مزایای زیادی برخوردار است که می‌توان از آنها‌ برای توسعه وب سایت خود بهره مند شوید. در اینجا برخی از مزایای اصلی PHP که این زبان را به پرکاربردترین زبان برنامه‌نویسی تا به امروز تبدیل کرده است، ذکر شده‌اند.

تاثیر روانی تیزر تبلیغاتی بر مخاطب

تاثیر روانی تیزر تبلیغاتی بر مخاطب

یک ویدئوی تبلیغاتی جذاب و با کیفیت می تواند تاثیر زیادی بروی مخاطبان هدفتان بگذارد. این ویدئو هر چه حرفه ای تر تهیه شود بینندگان بیشتری را به مشتری تبدیل می کند.