یکشنبه، 16 بهمن 1401

مطالب و مقالات

هر آنچه باید در مورد کامنت اینستاگرام بدانید:

هر آنچه باید در مورد کامنت اینستاگرام بدانید:

کامنت اینستاگرام چیست؟ به منظور نظر دادن در مورد پست، استوری، لایو و… در اینستاگرام از قابلیت کامنت گذاشتن استفاده می گردد. چگونه در اینستاگرام کامنت بگذاریم؟ اگر می خواهید نظر خود را در مورد یک پست بیان کنید آیکن کامنت را لمس نمایید.

انواع مختلف وب سایت

انواع مختلف وب سایت

وقتی کار جدیدی شروع می‌کنید بهترین راه برای معرفی خودتان به دیگران چیست؟ چطور می‌توانید ۲۴ ساعته جواب مشتریان خود را بدهید؟ چگونه می‌توانید بدون در نظر گرفتن محدوده جغرافیایی مشتریان بیشتری به دست بیاورید؟ تنها کاری که باید انجام دهید داشتن یک وب سایت مناسب است. امروزه بیشتر از ۱.۸ میلیارد وب سایت در دنیای وب وجود دارد که هرکدام از آنها در دستهٔ خاصی قرار می‌گیرند و در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند اما اگر شما بخواهید برای خود یک وب سایت راه اندازی کنید ممکن است...

عکاسی با موبایل در حالتِ اتوماتیک را کنار بگذارید

عکاسی با موبایل در حالتِ اتوماتیک را کنار بگذارید

اکثر افرادی که با گوشی موبایل عکاسی می‌کنند، گوشی را دست می‌گیرند، برنامه دوربین را تاچ می‌کنند و خیلی سریع لنز را رو به سوژه می‌گیرند و چیلیک! عکس ثبت می‌شود. هر چند هوشِ مصنوعی موبایل سعی می‌کند بهترین تنظیمات را مطابق با شرایط تنظیم کند، اما فراموش نکنید که هدف در اینجا مهم‌تر است. شاید بخواهید نور را کمتر کنید، یا نقطه فوکوس را تغییر دهید. پیشنهاد چیست؟

دلیل اهمیت اینستاگرام

دلیل اهمیت اینستاگرام

اینستاگرام با مزایای بی شماری که دارد به مهم ترین شبکه اجتماعی در ایران تبدیل شده که از مهم ترین این مزایای دسترسی ساده و رابط کاربری جالب آن اشاره نمود. این شبکه پذیرای هر کسب و کار و مردم هم نشان دادن از چیزی که آدم حتی فکر کردن بهش رو احمقانه می داند، خوششان می آید. البته منظور از احمقانه، صرفا فقط برای خود فرد است نه به طور کلی. در ادامه با چند دلیل مهم تر که باعث محبوبیت اینستاگرام شده، آشنا می شویم.

اینستاگرام چطور کار می‌کند؟

اینستاگرام چطور کار می‌کند؟

در غایی‌ترین حالت، اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مثل هر شبکه دیگری است، اما با تمرکز فراوان بر المان‌های بصری. هر بار که اپلیکیشن را باز می‌کنید، یک فید اصلی به نمایش درمی‌آید که شامل آخرین پست‌های افرادی است که آن‌ها را فالو کرده‌اید. در پایین صفحه هم نوار منویی را خواهید یافت که در جایی از اپلیکیشن در دسترس قرار دارد.

ناگفتنی های شرکت های تولید محتوا

ناگفتنی های شرکت های تولید محتوا

محتوای یونیک  و انواع دیگر آن از مواردی است که شرکت ها و اشخاص تولید کننده محتوا ، به شما نمی گویند. هنوز برایتان مشخص نیست که اصطلاحات تولید محتوا (محتوای یونیک) ، محتوای کپی، محتوا غیر کپی ، حتوای باز نویسی شده ، در چیست و عملاً چه تاثیری بر روی وب سایت شما دارد. تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این به این سوال شما پاسخ بدهیم.

انواع کمپین در گوگل ادز

انواع کمپین در گوگل ادز

این‌ها تبلیغاتی هستند که احتمالاً با آن‌ها بیشتر آشنا هستید. آن‌ها در صفحه نتیجه جستجو با نماد سیاه‌رنگ «AD» در کنار URL ظاهر می‌شوند. مزیت تبلیغات جستجو این است که شما تبلیغ خود را درجایی که بیشتر جستجوگران ابتدا در آنجا موضوعات خود را جستجو می‌کنند، نمایش می‌دهید و Google تبلیغ شما را در همان قالب سایر نتایج نشان می‌دهد فقط با این تفاوت که کنار آن کلمه‌ی AD خودنمایی می‌کند و نشان می‌دهد که یک تبلیغ است؛ اما خیلی مهم نیست. کاربران...

ویژگی لندینگ پیج

ویژگی لندینگ پیج

ویژگی لندینگ پیج خوب چیست ؟ قبل از این که به ویژگی لندینگ پیج خوب با نرخ تبدیل بالا بپردازیم اول باید بدانیم لندینگ پیج ها یا به اصطلاح صفحات فرود چیست و بر چه پایه و اساسی ساخته می شوند. در ادامه به بررسی صفر تا صد ساخت یک لندینگ پیج و ویژگی هایی که باید داشته باشد می پردازیم .

مهارت های لازم برای یادگیری طراحی گرافیک چیست؟

مهارت های لازم برای یادگیری طراحی گرافیک چیست؟

نرم‌افزاهای این شرکت برای طراحان گرافیک بسیار کاربردی و ضروری هستند. برای یادگیری این نرم‌افزارها باید در دوره‌های تخصصی شرکت کنید. اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید و با اصول اولیه کامپیوتر آشنایی مناسبی دارید، به شکل خودخوان هم می‌توانید آن‌ها را یاد بگیرید.