یکشنبه، 16 بهمن 1401

مطالب و مقالات

انواع عکاسی

انواع عکاسی

هنر عکاسی نیز مانند نقاشی یا هر هنر دیگری دارای سبک و روش های مخصوص به خود می باشد. هر عکاس می تواند سبک خود را داشته باشد.

تکنیک های فیلمبرداری و 10 مورد مهم آن

تکنیک های فیلمبرداری و 10 مورد مهم آن

تجهیزات فیلمبرداری و شناخت و آشنایی کامل آنها یکی از ارکان فیلمبرداری اصولی و حرفه ای می باشد. اگر قصد دارید تکنیک های فیلمبرداری را به خوبی پیاده سازی کنید، باید تجهیزات فیلمبرداری خود را تکمیل کنید.

نوشتن عنوان در تولید محتوای گیرا و جذاب

نوشتن عنوان در تولید محتوای گیرا و جذاب

متاسفانه یکی از بزرگترین اشتباهاتی که افراد تازه در نوشتن محتوای خود می کنند، عنوان محتوای خود را دست کم میگیرند یا یک عنوان کلی می نویسیند مانند " روشهای افزایش بازدید وبسایت " این عنوان علاوه براینکه تکراری می باشد مخاطبان کمتری به خود می گیرد.

برای طراحی سایت به چه وسایلی نیاز داریم؟

برای طراحی سایت به چه وسایلی نیاز داریم؟

اگر به ذهنتان رسید که خب اولین ابزار مورد نیاز یک کامپیوتر خوبه که با سرعت خوبش با اعصابمون بازی نکنه، باید بگم که بله درسته … از اصلی ترین ابزارهای طراحی وب یک کامپیوتر خوب با سیستم عامل به روز و مناسب است.

مرحله پیش تولید تیزر چیست؟

مرحله پیش تولید تیزر چیست؟

برای تولید یک تیزر ابتدا باید مقدمات کار آماده شوند که به شرح زیر هستند:   کسب اطلاعات کامل از سفارش دهنده در رابطه با تیزر مورد نظر وی   بازدید از لوکیشن های مورد نظر و آشنایی با محصولات

تسلط بر نور

تسلط بر نور

اجازه دهید با گفتن این جمله شروع کنم که من فکر نمی کنم هیچ کس واقعا بتواند کاملا بر نور مسلط شود (شاید به استثنای خدای یونانی آپولو). ما عکاسان برده های خوشحال و مشتاق نور هستیم. بدون آن ما نمی توانیم کارمان را انجام دهیم. و نور می تواند یک ارباب بی ثبات و بی دوام باشد (به خصوص اگر از نور طبیعی استفاده کنید).

نمای چشم پرنده (Bird’s eye shot)

نمای چشم پرنده (Bird’s eye shot)

مانند تکنیک اکستریم لانگ شات، این نوع برداشت، مقیاس گسترده اما از زاویه بسیار بالاتر است. ارتفاع تا جایی که اشکال و خطوط انتزاعی از جاده‌ها، ساختمان‌ها و درختان دیده شود. هم‌چنین به طور معمول به عنوان یک برداشت برای معرفی و انتقال صحنه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

داشتن ایده برای تولید محتوا

داشتن ایده برای تولید محتوا

اولین قدم ایجاد ایده تولید محتوا می باشد. شما اول باید موضوع وب سایت و مقالات خود را تعیین کرده و بعد براساس آنها شروع به تولید ایده و یک موضوع جدید کنید. یک دفترچه در کنار خود داشته باشید و موضوعات مرتبط را بنویسید و بهترین موضوع را انتخاب کنید.

انواع طراحی سایت

انواع طراحی سایت

در طراحی سایت استاتیک، یک فایل متمایز به ازای هر صفحه سایت روی سرور ذخیره می شود و هر بار که این صفحه مورد نیاز باشد، مجددا از سرور بازخوانی می شود و برای کاربر نمایش داده می شود.