شنبه، 8 بهمن 1401

مطالب و مقالات

گام‌های تبدیل شدن به یک بلاگر موفق

گام‌های تبدیل شدن به یک بلاگر موفق

در ادامه مبحث آموزش بلاگر شدن باید بگوییم اگر می‌خواهید به یک بلاگر موفق تبدیل شوید نباید این مرحله را دست کم بگیرید. بلاگر شدن مراحل مختلفی دارد و اگر بخواهید در این حوزه به یک شخص واقعا موثر یا در اصطلاح اینفلوئنسر (Influencer) تبدیل شوید بهتر است تک‌تک نکاتی که گفته می‌شود را رعایت کنید. بعضی از این نکات مانند طراحی ظاهری وبلاگ ممکن است بیشتر به قسمت فنی تیم‌تان مربوط باشد و قرار نیست در این قسمت خودتان مهارت داشته باشید. در مورد اینفلوئنسر مارکتینگ بدانید....

معرفی تبلیغات در گوگل

معرفی تبلیغات در گوگل

کی از مهمترین فاکتورهای مهم در تجارت تبلیغات می باشد. از آنجایی که یکی از بهترین روشهای تبلیغ، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords) می باشد، با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفمند و با کمترین هزینه، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند.

وظایف ادمین سایت چیست؟

وظایف ادمین سایت چیست؟

معمولاً وظایف ادمین سایت با توجه به نوع شرکت صاحب امتیاز وب سایت متفاوت است. اگر شما در یک شرکت بزرگ، مدیر سایت شوید افراد زیادی مثل طراحان، تیم تولید محتوا، کارشناسان سئو و.. کنار شما فعالیت می‌کنند و شما مسئولیت هماهنگی آنها را بر عهده دارید. به طوری ‌که باید فعالیت هر شخص در تیم، در جهت اهداف تعیین شده‌ی سایت باشد. در واقع شما مسئول ارشد وب سایت هستید. اما اگر در یک کسب و کار کوچک‌تر فعال هستید، بسیاری از کارها مثل طراحی و کد نویسی بخش‌هایی از وب سایت، تولید محتوا، بهینه...

مهارت های لازم برای یادگیری طراحی گرافیک چیست؟

مهارت های لازم برای یادگیری طراحی گرافیک چیست؟

بعضی از مهارت‌هایی که برای یادگیری اصول گرافیک و موفقیت در این رشته نیاز دارید، عبارتند از: تسلط روی نرم افزارهای Adobe نرم‌افزاهای این شرکت برای طراحان گرافیک بسیار کاربردی و ضروری هستند. برای یادگیری این نرم‌افزارها باید در دوره‌های تخصصی شرکت کنید. اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید و با اصول اولیه کامپیوتر آشنایی مناسبی دارید، به شکل خودخوان هم می‌توانید آن‌ها را یاد بگیرید.

اپ iosچیست؟

اپ iosچیست؟

ممکن است شما جزو آن دسته از افراد باشید که به برنامه نویسی علاقه مند باشید ولی دانش و تخصص لازم را در این زمینه نداشته باشید. اپios یک سیستم آنلاین است که به شما اجازه می دهد بدون دانش برنامه نویسی اپلیکیشن مخصوص خود را بسازید. اپلیکیشن یا اپ  ios با استفاده از توانایی متخصصان و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز بستر مناسبی را برای تولید اپلیکیشن موبایل فراهم کرده است.

تاریخچه تولید محتوا چیست؟

تاریخچه تولید محتوا چیست؟

برای اشاره به تاریخچه تولید محتوا باید این تاریخچه را از دو لحاظ مورد بررسی قرار دهیم. بدین صورت که اگر بخواهیم به محتوا سازی بدون در نظر گرفتن اهداف آن اشاره کنیم، باید سراغ انسان‌های نخستین برویم که با نقاشی کشیدن داخل غارها، به محتوا نویسی از نوع تصویری مشغول بودند.

اپلیکیشن اندروید چه ویژگی هایی دارد؟

اپلیکیشن اندروید چه ویژگی هایی دارد؟

ظاهر مناسب اولین ویژگی که یک اندروید اپلیکیشن مناسب باید داشته باشد.ظاهر مناسب آن است. این کار کستلزم یک گرافیک مناسب است، برای این کار باید از رنگ بندی مناسب و روانشناسی رنگ ها بهره گرفت. ظاهر مناسب به اندازه ی عملکرد مناسب حائز اهمیت است. اگر اندروید اپلیکیشن شما یک ظاهر مناسب و بی نقص داشته باشد می تواند برخی از عیوب و نقص ها را نیز پوشش بدهد.

ابزارهای اصلی طراحی گرافیک چیست؟

ابزارهای اصلی طراحی گرافیک چیست؟

همانطور که در بخش قبل هم اشاره کردیم، ابزارهای اصلی طراحی گرافیک، تصاویر و تایپوگرافی هستند. یک ابزار دیگر هم در این حوزه مورد استفاده قرار می‌گیرد که در ادامه مقاله به تعریف مختصر این سه ابزار می‌پردازیم.

هاست چیست ؟

هاست چیست ؟

دوباره به همان مثال راه اندازی مغازه باز میگردیم . مکان مغازه باید فضای کافی داشته باشد تا اجناس یا محصولات خود را در آن قرار دهید.. در اینترنت هم شما به فضایی مشابه برای قرار دادن اطلاعات سایت خود نیاز دارید که هاست نامیده می‌شود.