شنبه، 8 بهمن 1401

مطالب و مقالات

طراح سایت کیست؟

طراح سایت کیست؟

یک طراح سایت با توجه به اینکه در چه پروسه‌ای از طراحی وب سایت درگیر است، وظایف مختلفی دارد. به صورت کلی در طراحی و راه اندازی یک سایت، به دو تیم یا فرد برای طراحی Back-end یا همان بخش کدها و Front-end یا همان بخش گرافیکی و قابل نمایش سایت نیاز داریم.

کاربردهای دیگر تیزر چیست؟

کاربردهای دیگر تیزر چیست؟

با ایجاد حس کنجکاوی و جستجوگری در مخاطب به آنها انگیزه می دهد که شما را دنبال کرده و بخواهند که اطلاعات کاملتری در رابطه با محصول مورد نظر و یا کمپانی شما به دست آورند. علاوه بر این، این امر سبب می شود برای گرفتن نمونه درخواست داده و یا سفارشات خود را ثبت کنند.

عکاسی علم است یا هنر؟

عکاسی علم است یا هنر؟

تاریخچه عکاسی در جهان نشان دهنده اینست که عکاسی با توجه به تلاش های نو آورانه افراد مستعد در طول زمان تکمیل شده است.

وظایف یک فیلمبردار چیست؟

وظایف یک فیلمبردار چیست؟

یک فیلمبردار یا مدیر تصویربرداری یک پروژه فیلمبرداری رئیس عواملی است که بر دوربین و عوامل نورپردازی در تولید فیلم یا نظارت بر آن دست دارد. فیلمبرداران مهم ترین کسانی هستند که در کل تولید مشارکت دارند و برای ایجاد تصاویری که می بینید، با کارگردان ارتباط مستقیم دارند.

آنالیز محتوا

آنالیز محتوا

آخرین و مسلماً مهمترین مرحله در تولید محتوا، آنالیز محتوای شما است. بدون استفاده از داده، نمی‌توانید بدانید که چه چیزی کار می‌کند یا چگونه باید آن را بهبود ببخشید.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

امروز طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی یک ضرورت برای کسب و کارها است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. فروشگاه اینترنتی امکان خرید غیر حضوری را برای مشتریان و نیازمندان محصولات شما فراهم میکند و این میتواند بزرگترین و مهمترین ویژگی برای فروشگاه های اینترنتی باشد.

مراحل ساخت تیزر

مراحل ساخت تیزر

انتخاب شرکت سازنده تبلیغ : غالبا در این مرحله قیمت‌های شرکت‌های مختلف با یکدیگر مقایسه و مناسب‌ترین شرکت‌ انتخاب می‌شود.

دوربین عکاسی

دوربین عکاسی

عکاسی امروز بعنوان یک شغل شناخته میشود. که شامل شغل های زیادی هم است بعنوان مثل عکاسی خبری یا خبرنگاران عکاس که خود این به جند  زیر شاخه تقسیم میشود مثلا خبرنگار عکاس ورزشی، خبرنگار عکاس خبری واحد سیما و…. همچنین عکاس آتلیه های عروس که بیشتر از مراسمات عروسی و… عکاسی میکنند.

درآمد و مزایای شغل فیلمبرداری

درآمد و مزایای شغل فیلمبرداری

درآمد ها در رشته فیلمبرداری می تواند بسیار زیاد باشد و به همین علت است که برخی از این افراد بصورت فریلنسر مشغول بکار می شوند تا درآمدشان را بصورت مستقل کسب نمایند و بتوانند بر کار خود مدیریت داشته باشند.