یکشنبه، 16 بهمن 1401

مطالب و مقالات

تیزرهای انیمیشن

تیزرهای انیمیشن

انیمیشن ها را شاید بتوان یکی از جذاب ترین و تاثیرگذارترین انواع تیزرهای تبلیغاتی تلقی کرد. در انیمیشن با طراحی شخصیت و داستان ها می توان بر احساس و باور مخاطب تاثیر گذاشت.

طراحی سایت با وردپرس چه مزایایی دارد؟

طراحی سایت با وردپرس چه مزایایی دارد؟

اگر جستجویی ساده در اینترنت داشته باشید، خواهید دید که وب سایت‌های متعدد زیادی هستند که کدنویسی و طراحی کامل یک وب سایت آماده را برای شما از صفر تا صد انجام میدهند. اما وقتی وردپرس WordPress معرفی شد و به این جایگاه رسید، امروزه کمتر کسی سراغ طراحی وب سایت سنتی رفته و خود اقدام به راه اندازی وب سایت میکند.

چرا آموزش تولید محتوا در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد؟

چرا آموزش تولید محتوا در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد؟

به این موضوع فکر کنید که هر روز چه مقدار از زمان خود را در اینستاگرام می‌گذرانید؟ چه محتوایی شما را جذب خود می‌کند؟ استراتژی تولید محتوا و فروش کدام کسب و کار را در اینستاگرام می‌پسندید؟ پس آموزش تولید محتوای رایگان بسیار مهم است.

تنظیمات دوربین

تنظیمات دوربین

هیچ تنظیم جادویی‌ای برای دوربین‌ها وجود ندارد که عکس‌های بی‌نقص برای شما بگیرد. اما خوشبختانه، شما می‌توانید خودتان دوربین را تنظیم کنید و نصف راه را بروید. نکته‌ی اصلی‌ای که همیشه باید رعایت کنید، عکس گرفتن با فرمت RAW است. با این کار دیتای بیشتری در عکس‌ها ذخیره می‌شود و در مرحله‌ی پس از پردازش جای بازی بیشتری خواهید داشت.

درآمد فیلمبردار

درآمد فیلمبردار

درآمد فیلمبردار بسته به نوع کار و قرارداد او متفاوت است. فیلمبرداری که به طور مستقل در آتلیه کار می کند، با توجه به تعداد کار و قرارداد ماهیانه خود درآمد معینی دارد. فیلمبرداری که در شرکت های خصوصی استخدام شده است، با توجه به سیاست ها و وضعیت مالی شرکت، روی حقوق ماهیانه ای با آنها توافق می کند.

سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیست ؟

سیستم مدیریت محتوا (CMS) چیست ؟

سیستم مدیریت محتوا (CSM) برای موفقیت اکثر قریب به اتفاق وب سایت ها و اینترانت ها (شبکه های داخلی) حیاتی می باشد. با این وجود هنوز بسیاری از سازمان ها و شرکت ها با این تکنولوژی آشنایی کافی ندارند.

منظور از تولید محتوا در اینستاگرام چیست؟

منظور از تولید محتوا در اینستاگرام چیست؟

به طور کلی به اطلاعات طبقه‌بندی شده در قالب فیلم، عکس، متن و… که پیامی را به مخاطب منتقل می‌کند، محتوا می‌گوییم. منظور از تولید محتوا در اینستاگرام هم ارائه همین محتواهای مناسب با شناخت درست مخاطب است.

معرفی شغل فیلمبردار / تصویربردار

معرفی شغل فیلمبردار / تصویربردار

کار فیلمبردار ضبط تصاویر فیلم های سینمایی، برنامه های تلویزیونی، تبلیغاتی ، موزیک ویدئو ها، جشن ها و... می باشد.

ابزارهای مورد نیاز عکاسی مدلینگ و فشن

ابزارهای مورد نیاز عکاسی مدلینگ و فشن

به غیر از دوربین و لنز، به چیزهای دیگری نیز نیاز پیدا خواهید کرد. به‌احتمال زیاد، گاهی خارج از استودیو نیز عکاسی خواهید کرد و باید برای آن آماده باشید. نمایش‌های مد یکی از انتخاب‌های اصلی برای عکاسی هستند. این یکی از مواقعی است که تک‌پایه به‌شدت به کار می‌آید. چرا که گاهی فضای کافی برای قرار دادن سه‌پایه وجود ندارد. همچنین یک گریپ که جای باتری اضافه دارد نیز می‌تواند بسیار مفید باشد.