یکشنبه، 16 بهمن 1401

مطالب و مقالات

منظور از تولید محتوا یونیک چیست؟

منظور از تولید محتوا یونیک چیست؟

قبل از اینکه شروع به تولید محتوا کنید، بهتر است بدانید اصلا تولید محتوا چیست و به چه چیزی محتوا می‌‌گویند. برای واژه “محتوا” تعریف­‌های مختلفی وجود دارد، ولی به طور کلی می‌‌توان گفت “داده­ هایی که درباره یک موضوع خاص، اطلاعاتی را به شما بدهد”. تولید یک مطلب که اطلاعاتی را درباره یک موضوع خاص بدهد، “تولیدمحتوا” نام دارد.

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن اندروید

تبدیل سایت وردپرس به اپلیکیشن اندروید

بسیاری از مدیران سایت‌های وردپرسی برای پیشی گرفتن از رقبای خود تصمیم به راه اندازی اپلیکیشن موبایل وب سایت خود می‌گیرند. با استفاده از اپلیکیشن، شما می‌توانید خبرهای جدید و تخفیف‌های فصلی و ساعتی خود را به راحتی به اطلاع کاربرانتان برسانید. این روش بازدهی بیشتری نسبت به اطلاع رسانی ایمیلی دارد زیرا ممکن است برخی افراد ایمیل‌های خود را چک نکنند و از اطلاعیه‌های شما مطلع نشوند.

نکات مهم نورپردازی در عکاسی

نکات مهم نورپردازی در عکاسی

عکاس و به خصوص عکاسان غیر حرفه‌ای فراوان به پدیده رنگهای غالب برخورد می‌کنند. برای گرفتن عکس شب یا عکس زیر نور مصنوعی، همان فیلم مورد استفاده قرار می‌گیرد. خفیف ساختن این اثرهای رنگ ممکن است، اما چندان آسان نیست. بر روی عکسهایی که بدون صافی گرفته شده‌اند، نور لامپهای مهتابی غالب اوقات رنگ آبی-سبز به وجود می‌آورد. استفاده از صافی امکان تبدیل کردن فیلم برای نور طبیعی را به فیلم برای نور مصنوعی آسان می‌کند.

3 مرحله نهایی برای تعیین استراتژی محتوا

3 مرحله نهایی برای تعیین استراتژی محتوا

در تعیین مأموریت محتوا باید محور اصلی محتوا با نیاز که کاربر دارد متقابل داشته باشد. از این رو می ‌توان در نظر داشت، در این مأموریت محتوایی که یونیک  هم هست، علاوه بر این که کپی نباشد و نیاز پرسونای مخاطب را برطرف کند، یک ارزش پیشنهادی را به مخاطب منتقل کند.

۴ نکته برای ایجاد پالت های رنگی حرفه ای

۴ نکته برای ایجاد پالت های رنگی حرفه ای

تک رنگ: پالت های تک رنگ مواردی هستند که شما با استفاده از سایه های مختلف از یک رنگ استفاده میکنید و در هر پالت رنگ تیره تری از پالت قبل میبینید.ساخت این پالت ها بسیار آسان است و معمولا توسط بسیاری از برند های مطرح دنیا استفاده میشود.

نکات مهم در طراحی لوگو حرفه ای

نکات مهم در طراحی لوگو حرفه ای

اولویت طراحان لوگو برای شروع کار طراحی نشان تجاری یک برند چیست؟ مسئله مهم و اولیه این است که فکر و خلاقیت زیادی برای اتود زدن به کار رود. ایده های جدید و نو همیشه متفاوت هستند و حتی اگر با مخالفت نیز مواجه شوند اما پتانسیل های خود برای جذب نظر در آینده ی نزدیک را دارند. و اما چند نکته مهم در طراحی کردن لوگو وجود دارد که باید حتما در فرایند دیزاین به آنها توجه کرد.

انواع مختلف لنزها

انواع مختلف لنزها

هنگامی که در مورد انتخاب و خرید لنز صحبت می‌شود، باید ابتدا از خودتان بپرسید که می‌خواهید چه نوع عکسی ثبت کنید؟ بعد از پاسخ این سوال می‌توانید با سرعت بیشتر مورد مناسب خودتان را پیدا کنید. به همین دلیل در ادامه 8 دسته‌ی مختلف لنزها براساس تغییر فاصله کانونی را به شما معرفی می‌کنیم.

وظایف ادمین سایت چیست؟

وظایف ادمین سایت چیست؟

معمولاً وظایف ادمین سایت با توجه به نوع شرکت صاحب امتیاز وب سایت متفاوت است. اگر شما در یک شرکت بزرگ، مدیر سایت شوید افراد زیادی مثل طراحان، تیم تولید محتوا، کارشناسان سئو و.. کنار شما فعالیت می‌کنند و شما مسئولیت هماهنگی آنها را بر عهده دارید. به طوری ‌که باید فعالیت هر شخص در تیم، در جهت اهداف تعیین شده‌ی سایت باشد. در واقع شما مسئول ارشد وب سایت هستید. اما اگر در یک کسب و کار کوچک‌تر فعال هستید، بسیاری از کارها مثل طراحی و کد نویسی بخش‌هایی از وب سایت، تولید محتوا، بهینه...

همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ

همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ

پیش از آنکه جلوتر برویم باید این نکته را در نظر بگیرید که دانستن همه چیز درباره دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال تقریبا کار غیرممکنی است. چرا؟ زیرا وقتی به خوبی بدانیم که دیجیتال مارکتینگ چیست، متوجه می‌شویم که با یکی از پویاترین حوزه‌های کسب و کار مواجه هستیم که هرگز از پیشرفت باز نمی‌ایستد و همواره در حال توسعه و بهبود خود است. پس به اندازه بدانید اما متوجه باشید که همه چیز را نمی‌دانید.