یکشنبه، 16 بهمن 1401

مطالب و مقالات

تمپلیت چیست و چه تاثیری در جذب مخاطب دارد؟

تمپلیت چیست و چه تاثیری در جذب مخاطب دارد؟

قبل از اینکه سراغ طراحی قالب پست اینستاگرام بروید بهتر است نگاهی به تمپلیت بیندازید و با مفهوم قالب آماده آشنا شوید، تا بتوانید متناسب با کار خود بهترین قالب را برای پست های اینستاگرامی در نظر بگیرید. تمپلیت (Template) قالب و الگوی آماده ای است که برای دادن رنگ و لعاب بیشتر و ماندگاری در ذهن مخاطبان ایجاد می شود و به پیج های اینستاگرامی نظم و زیبایی بصری جذاب و فریبنده می دهد.

قیمت ساخت بیلبورد چگونه محاسبه می شود؟

قیمت ساخت بیلبورد چگونه محاسبه می شود؟

بیلبورد ها معمولا بطور ماهیانه اجاره داده میشوند. و شرکت های مربوطه قرارداد با مشتریان را بطور ماهیانه تمدید می نمایند. لازم به ذکر است که قیمت تمام شده ی بیلبورد تبلیغاتی تنها تابع فاکتورهایی که پیشتر گفتیم نمی باشد. بلکه به منظور محاسبه کردن قیمت ساخت بیلبورد بایستی هزینه های طراحی و چاپ آن را نیز در نظر بگیرید.

انواع عکاسی صنعتی

انواع عکاسی صنعتی

عکاسی از محصولات با کیفیت، یکی از مهمترین ابزار در یک کسب و کار است که شما می توانید روی آن سرمایه گذاری کنید. چه یک کارخانه کوچک داشته باشید چه بزرگ، قطعا ترجیح می دهید که عکس هایی با کیفیت بالا، محصول نهایی را نشان دهد.

سوالات متداول درباره فالوور واقعی و غیرواقعی (فیک)

سوالات متداول درباره فالوور واقعی و غیرواقعی (فیک)

بهترین راه این است که با روش‌های اصولی به دنبال بالا بردن فالوورهای پیج اینستاگرام‌تان باشید. از آنجا که اینستاگرام شبکه‌ای تصویرمحور است، تا می‌توانید برای پروفایل و پست‌هایتان تصاویر جذاب و باکیفیت انتخاب کنید. درباره خودتان یا کسب و کارتان، بیوی کامل و گویا بنویسید.

بهترین نرم افزار تبدیل فرمت فیلم

بهترین نرم افزار تبدیل فرمت فیلم

هیچ چیز بدتر از این نیست که بعد از کلی انتظار برای دانلود شدن یک فیلم، متوجه شوید که در دستگاه و برنامه شما، قابل اجرا شدن نیست. در این شرایط، احتمالا با کلافگی تمام، فایل را حذف می‌کنید؛ اما این کار یک اشتباه محض است! شما به راحتی می‌توانید فرمت آن را تغییر دهید.

چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟

چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم؟

با این‌که تیک آبی اینستاگرام مدت‌هاست که در این شبکه اجتماعی و در صفحات به‌خصوصی وجود دارد؛ اینستاگرام مدتی پیش قابلیت درخواست برای دریافت تیک آبی را اضافه کرد. اگر یک صفحه بیزینس یا حتی شخصی دارید کافی‌است وارد اکانت اینستاگرام خود و سپس بخش Settings شده و Request Verification را انتخاب کنید.

مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست؟

مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست؟

اگرچه وردپرس WordPress از سال 2003 شروع به کار نموده ولی در حال حاضر به عنوان محبوب‌ترین نرم افزار وبلاگ‌ساز مطرح است. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها از وردپرس برای معرفی خدمات و محصولات خود استفاده می‌کنند. در این ادامه قصد داریم به بررسی چند ویژگی مهم وردپرس بپردازیم.

نبایدها و بایدهای پیج کاری اینستاگرام

نبایدها و بایدهای پیج کاری اینستاگرام

بگذارید ابتدا به سراغ کار هایی که هرگز نباید انجام بدهید، برویم. کار های زیادی هست که می توانید برای بهبود کسب و کارتان انجام دهید. در حالی که هیچ وقت نباید مرتکب اشتباهی شوید. نگران نباشید. مطمئن باشید کارهایی که شما را در رسیدن به هدف تان یاری می کنند را از قلم نمی اندازم. همه را به نوبت با هم مرور می کنیم.

انواع لنز

انواع لنز

لنزها به دو دسته عمده تقسیم می شوند. لنزهای زوم و لنزهای فیکس(prime). لنزهای زوم دارای عدسی های متفاوت و فاصله کانونی متغیر هستندو در لنزهای فیکس تعداد عدسی ها کمتر و فاصله کانونی کوتاه و ثابت است و به همین دلیل عکس ها با کیفت بهتری ثبت می شوند. رنج لنزهای فیکس از 15 م م شروع میشه و در کانن تا 1200 م م  ادامه دارد. لنزهای فیکس برای عکاسی پرتره بسیار مناسب هستند.