یکشنبه، 16 بهمن 1401

مطالب و مقالات

الگوریتم های گوگل و جریمه های آن

الگوریتم های گوگل و جریمه های آن

بسیاری از الگوریتم هایی که از سمت گوگل معرفی می شوند تاثیر مستقیمی روی وضعیت ترافیک وبسایت شما دارند. البته نمی‌توان به قطعیت گفت که تمام این الگوریتم‌ها به طور مستقیم با سئوی وب سایت شما در ارتباطند. اما بهتر است به عنوان یک متخصص سئو همواره از آپدیت‌های جدید الگوریتم‌های گوگل باخبر باشید. در ادامه فهرست الگوریتم‌های گوگل را با هم می‌بینیم و درباره بعضی از آنها توضیحاتی را خواهیم خواند.

محتواهای ممنوع در اینستاگرام چیست؟

محتواهای ممنوع در اینستاگرام چیست؟

برخی قوانین سختگیرانه در اینستاگرام وجود دارد که همه فقط باید از آنها پیروی کنند. اجازه دهید محتواهای ممنوع را در اینستاگرام که هیچ فردی نباید در اینستاگرام از آنها استفاده کند را بیان کنیم:

انواع نورپردازی در آتلیه

انواع نورپردازی در آتلیه

حال که با انواع مختلف نورپردازی در آتلیه آشنا شدیم بهتر است مثال‌هایی عملی را در این رابطه بررسی کنیم. این مثال‌ها در غالب تکنیک «نورپردازی تک‌نور» (One Head Lighting) و «نورپردازی دو نور» (Two Head Lighting) ارائه می‌شوند.

مزایای تبلیغات کلیکی چیست؟

مزایای تبلیغات کلیکی چیست؟

1.  پرداخت هزینه ی محدود و به صرفه: در این مدل از تبلیغات، شما فقط هزینه ی بازدید هایی که دریافت می کنید را پرداخت می کنید اما در سایر مدل های تبلیغاتی، تبلیغ کنندگان برای نمایش آگهی، هزینه ای می پردازند اما تضمینی برای بازدید (به اندازه کافی) از آن وجود ندارد. اما PPCارتباط مستقیمی را بین هزینه و بازدید ایجاد می کند.

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

تفاوت طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس

به جرعت میتوان گفت که امروزه دیگر کسی را نمیتوان پیدا کرد که از اهمیت داشتن یک وب سایت بی خبر باشد. تمامی شرکت‌های بزرگ و افرادی که واقعا به کسب و کار خود اهمیت میدهند، از اهمیت طراحی یک سایت حرفه ای و اختصاصی آگاه هستند و در آن به توضیح کسب و کار و خدمات خود، فروش محصولات، آموزش استفاده از محصولات و ... می پردازند؛

تفاوت و مقایسه ای بین سیستم عامل اندروید (Android) و آی او اس (ios)

تفاوت و مقایسه ای بین سیستم عامل اندروید (Android) و آی او اس (ios)

تفاوت بین سیستم عامل اندروید و ios سال هاست که در محافل مختلف مورد بحث قرار می گیرد. هم سیستم عامل اندروید و هم آی او اس دنیایی متفاوت را پیش روی کاربران خود قرار می دهند. به همین دلیل، مقایسه سیستم عامل اندروید و آی او اس می تواند خیلی از مسائل را آشکار کند. پس بریم ببینیم تفاوت اندروید و آی او اس در چیست! تا آخر این مقاله آموزشی همراه الکامکو باشید.

انواع نورپردازی در عکاسی پرتره

انواع نورپردازی در عکاسی پرتره

شکل‌دهی به صورت یک از موارد مهمی است که عکاسان حرفه‌ای و آماتور از آن غافل می‌شوند درحالیکه می‌تواند یک عکس متوسط را به عکسی خوب تبدیل کند. تمامی کاری که باید انجام داد به قرارگیری صورت نسبت به نور مربوط می‌شود. به عبارت دیگر، کمی جابجایی صورت یا Key Light تمام چیزی است که باید در شکل‌دهی صورت مورد نظر قرار بگیرد.

ثبت سایت در گوگل چگونه است؟

ثبت سایت در گوگل چگونه است؟

ثبت سایت در گوگل چگونه است؟ همه ی ما به موتور جستجوی قدرتمند گوگل برای کمک به برخی از فعالیت های خود متکی هستیم. از آشنایی با آخرین روش ها و روندها تا دریافت مشاوره برای حل مشکل، ما از گوگل استفاده می کنیم. همچنین تصور اینکه زندگی ما بدون گوگل چگونه خواهد بود، در دنیای امروزی بسیار سخت است. شناختن این پلتفرم به عنوان وسیله ای برای جستجوی اطلاعات افراد، مکان ها یا رویداد های دیگر بسیار رایج است. با این حال، به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک باید در مورد این که چگونه مردم از گوگل برای یافتن وب سایت شما...

قاب بندی سینمایی چیست؟

قاب بندی سینمایی چیست؟

قاب بندی سینمایی یا کمپوزیسیون از اصول زیباشناسی بصری بوده و اهمیت زیادی دارد. فیلمسازان مشهور جهان مانند هیچکاک، چایکوفسکی، یانچو، رنوار و… از قاب بندی‌های بی‌نظیری استفاده کرده‌اند که تحلیل‌های زیادی در خصوص آنها نوشته شده است.