یکشنبه، 16 بهمن 1401

مطالب و مقالات

در حالت افقی فیلمبرداری کنید

در حالت افقی فیلمبرداری کنید

از مهم ترین تکنیک هایی که در فیلمبرداری موبایل باید به خاطر بسپارید این است که شما در حال فیلمبرداری هستید، نه عکاسی، نه سلفی و نه چیزی که قرار است فقط در فیس بوک یا اینستاگرام پست کنید.

اولویت بندی در استراتژی تولید محتوا

اولویت بندی در استراتژی تولید محتوا

در تولید محتوا شما دسته بندی های مختلفی را ایجاد کرده اید، شما باید نسبت به دسته بندی و کلید واژه یک استراتژی بنویسید و در آن فعالیت های مربوط به تولید محتوای و تبلیغات خود را اولویت بندی کنید و آنها را نسبت به هم نیز اولویت بندی نمایید.

هدف از طراحی سایت چه می‌تواند باشد؟

هدف از طراحی سایت چه می‌تواند باشد؟

وب سایت‌ها انواع مختلفی دارند. ممکن است هدف یک فرد از طراحی سایت با هدف فرد دیگر از زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد. امروزه تقریبا برای هر هدفی یک سایت طراحی می‌شود تا به عنوان پایگاه اطلاع رسانی یا فروش یا هر منظور دیگری مورد استفاده قرار بگیرد.

تیزر تبلیغاتی چگونه ساخته می شود؟

تیزر تبلیغاتی چگونه ساخته می شود؟

در این بخش از صحبت راجع به اینکه تیزر تبلیغاتی چیست؟ قصد داریم به معرفی یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت های طراحی و ساخت تیزر و فیلم های تبلیغاتی بپردازیم. گاها ممکن است فردی آماتور با در اختیار داشتن یک تیم غیر حرفه ای و داشتن اندک دانشی در حوزه طراحی تیزر تبلیغاتی بتواند پلان هایی را ضبط کرده و حتی تدوین هم کند، اما در نهایت مطمئن باشید که شاهد خروجی مطلوبی نخواهید بود. در کشور ما به وفور شاهد این موضوع هستیم که افرادی که هیچ دانش و تجربه ای ندارند تصمیم می گیرند که کارهای بزرگی کنند و خود را...

حقایق هنر عکاسی

حقایق هنر عکاسی

حقایقی در مورد هنر عکاسی وجود دارد که شاید تا کنون به آنها توجه نکرده اید. این حقایق جالب از زمانی که دوربین اختراع شد وجود داشته اند که می توان به حقایقی در مورد اتاق های تاریک برای ظهور عکس اشاره کرد.

تکنیک‌های فیلم‌برداری

تکنیک‌های فیلم‌برداری

اگر از سه‌پایه استفاده می‌کنید بهترین راه را برای ثابت نگاه‌داشتن دوربین خود انتخاب کرده‌اید. هنگامی‌که از سه‌پایه استفاده می‌کنید تسلط بیشتری به فیلم‌برداری خوددارید.

بررسی و موجودی محتوا

بررسی و موجودی محتوا

مهمترین کار در این فعالیت، بررسی محتوا وبسایتتان می باشد که آیا واقعا محتوای وبسایت شما اطلاعات مفیدی به کاربر ارائه میدهد یا خیر.اگر شما واقعا می خواهید که کاربران خود را همیشه راضی نگه دارید، باید محتواهای گذشته خود را بررسی کنید و به آنها با توجه به خوانده شدن و نظرات، امتیاز بدهید. این راه موفقیت شما در سال 2019 است.

مشاغل مرتبط با طراحی سایت کدامند؟

مشاغل مرتبط با طراحی سایت کدامند؟

علاوه بر طراحان وب سایت که کار طراحی back-end و front-end سایت را انجام می دهند تا سایت به نتیجه برسد و در موتورهای جستجوگر سرچ شود و کاربران را جذب خود کند، افراد دیگری نیز درگیر توسعه و نگهداری آن هستند. در واقع شما برای مطرح کردن کسب و کار خود و به سود رساندن آن باید یک فرآیندی را طی کنید که طراحی سایت شروع این فرآیند خواهد بود.

مرحله تولید تیزر چیست؟

مرحله تولید تیزر چیست؟

نوبت به مرحله دوم از ساخت فیلم های تبلیغاتی یعنی مرحله تولید تیزر می رسد. در این مرحله کلیه برنامه ریزی های انجام شده در بخش پیش تولید می بایست به بهترین شکل ممکن عملی شود. انجام فیلمبرداری و عکاسی از محصولات و لوکیشن ها و … و به طور کلی تمامی آنچه که در بخش پیش تولید لیست شده تا انجام شوند در این مرحله صورت می پذیرند و فیلم خام آن آماده می شود.